Biuletyn Informacji Publicznej Pracownicy - Zespół Obsługi Jednostek Oświatowych

Zespół Obsługi Jednostek Oświatowych
Ostatnia aktualizacja strony: 20.03.2019, 12:56

Pracownicy

Poniedziałek, 07 kwietnia 2014

Pracownicy

Pracownicy Zespołu Obsługi Jednostek Oświatowych

Lp Imię Nazwisko Stanowisko SO Telefon E-mail
1 Urszula Barnowska Inspektor DKA 76 728-65-20 ubarnowska@zojo.legnica.eu
2 Regina Bogucka Inspektor GFK 76 728-65-27 rbogucka@zojo.legnica.eu
3 Marta Cieśla Inspektor GPR 76 728-65-24 mciesla@zojo.legnica.eu
4 Krystyna Fassa Inspektor GFK 76 728-65-26 kfassa@zojo.legnica.eu
5 Alicja Frenczko Inspektor GFK 76 728-65-20 afrenczko@zojo.legnica.eu
6 Edyta Jarosz Inspektor GFK 76 728-65-23 ejarosz@zojo.legnica.eu
7 Anna Józefiak Inspektor DKA 76 728-65-20 ajozefiak@zojo.legnica.eu
8 Sylwia Kaczmarek Specjalista GFK 76 728-65-29 skaczmarek@zojo.legnica.eu
9 Anna Knet Inspektor DKA 76 728-65-25 aknet@zojo.legnica.eu
10 Maria Kołodyńska Inspektor GFK 76 728-65-26 mkolodynska@zojo.legnica.eu
11 Anna Koziarska Inspektor DKA 76 728-65-27 akoziarska@zojo.legnica.eu
12 Bożena Kumor Inspektor GPR 76 728-65-28 bkumor@zojo.legnica.eu
13 Elżbieta Lewkowicz Inspektor GPR 76 728-65-27 elewkowicz@zojo.legnica.eu
14 Bożena Miziołek Inspektor GPR 76 728-65-26 bmiziolek@zojo.legnica.eu
15 Zbigniew Nowak Inspektor Ochrony Danych IOD 76 728-65-28 znowak@zojo.legnica.eu
16 Izabella Piotrowska Inspektor GFK 76 728-65-29 ipiotrowska@zojo.legnica.eu
17 Katarzyna Stawarska Inspektor GPR 76 728-65-21 kstawarska@zojo.legnica.eu
18 Katarzyna Styrc Inspektor DOS 76 728-65-20 kstyrc@zojo.legnica.eu
19 Stefania Szewczyk Inspektor GFK 76 728-65-20 sszewczyk@zojo.legnica.eu
20 Halina Tarnowska Inspektor DKA 76 728-65-25 htarnowska@zojo.legnica.eu
21 Jadwiga Walasiak Główny księgowy GK 76 728-65-22 jwalasiak@zojo.legnica.eu
22 Beata Wiśnios Dyrektor D 76 728-65-20 bwisnios@zojo.legnica.eu

 

Metadane

Data publikacji : 07.04.2014
Data modyfikacji : 23.01.2019
Podmiot udostępniający informację:
Zespół Obsługi Jednostek Oświatowych
Osoba wytwarzająca/odpowiadająca za informację:
Beata Wiśnios
Osoba udostępniająca informację:
Halina Tarnowska Zespół Obsługi Jednostek Oświatowych w Legnicy
Osoba modyfikująca informację:
Halina Tarnowska
©-2019 Zespół Obsługi Jednostek Oświatowych. Zintegrowany System Biuletynów Informacji Publicznej BIP-E.PL