Biuletyn Informacji Publicznej Pracownicy - Zespół Obsługi Jednostek Oświatowych

Zespół Obsługi Jednostek Oświatowych
Ostatnia aktualizacja strony: 07.12.2018, 13:46

Pracownicy

Poniedziałek, 07 kwietnia 2014

Pracownicy

Pracownicy Zespołu Obsługi Jednostek Oświatowych

Lp Imię Nazwisko Stanowisko SO Telefon E-mail
1 Urszula Barnowska Inspektor DKA 76 728-65-20 urszula.barnowska@zojo.legnica.eu
2 Regina Bogucka Inspektor GFK 76 728-65-27 regina.bogucka@zojo.legnica.eu
3 Marta Cieśla Inspektor GPR 76 728-65-24 marta.ciesla@zojo.legnica.eu
4 Krystyna Fassa Inspektor GFK 76 728-65-26 krystyna.fassa@zojo.legnica.eu
5 Alicja Frenczko Inspektor GFK 76 728-65-20 alicja.frenczko@zojo.legnica.eu
6 Edyta Jarosz Inspektor GFK 76 728-65-23 edyta.jarosz@zojo.legnica.eu
7 Anna Józefiak Inspektor DKA 76 728-65-20 anna.jozefiak@zojo.legnica.eu
8 Sylwia Kaczmarek Specjalista GFK 76 728-65-29 sylwia.kaczmarek@zojo.legnica.eu
9 Anna Knet Inspektor DKA 76 728-65-25 anna.knet@zojo.legnica.eu
10 Maria Kołodyńska Inspektor GFK 76 728-65-26 maria.kolodynska@zojo.legnica.eu
11 Anna Koziarska Inspektor DKA 76 728-65-27 anna.koziarska@zojo.legnica.eu
12 Bożena Kumor Inspektor GPR 76 728-65-28 bozena.kumor@zojo.legnica.eu
13 Elżbieta Lewkowicz Inspektor GPR 76 728-65-27 elzbieta.lewkowicz@zojo.legnica.eu
14 Bożena Miziołek Inspektor GPR 76 728-65-26 bozena.miziolek@zojo.legnica.eu
15 Izabella Piotrowska Inspektor GFK 76 728-65-29 izabella.piotrowska@zojo.legnica.eu
16 Katarzyna Stawarska Inspektor GPR 76 728-65-21 katarzyna.stawarska@zojo.legnica.eu
17 Katarzyna Styrc Inspektor DOS 76 728-65-20 katarzyna.styrc@zojo.legnica.eu
18 Stefania Szewczyk Inspektor GFK 76 728-65-20 stefania.szewczyk@zojo.legnica.eu
19 Halina Tarnowska Inspektor DKA 76 728-65-25 halina.tarnowska@zojo.legnica.eu
20 Jadwiga Walasiak Główny księgowy GK 76 728-65-22 jadwiga.walasiak@zojo.legnica.eu
21 Beata Wiśnios Dyrektor D 76 728-65-20 beata.wisnios@zojo.legnica.eu

 

Metadane

Data publikacji : 07.04.2014
Data modyfikacji : 05.12.2018
Podmiot udostępniający informację:
Zespół Obsługi Jednostek Oświatowych
Osoba wytwarzająca/odpowiadająca za informację:
Beata Wiśnios
Osoba udostępniająca informację:
Halina Tarnowska Zespół Obsługi Jednostek Oświatowych w Legnicy
Osoba modyfikująca informację:
Halina Tarnowska
©-2018 Zespół Obsługi Jednostek Oświatowych. Zintegrowany System Biuletynów Informacji Publicznej BIP-E.PL